Batıkent İmmergas Servisi

 

14Batıkent İmmergas Servisi kaliteli servis hizmetinin adıdır. Ekiplerimizin eğitimine önem vererek , sorunlarınıza en etkin çözümü bulmak başlıca prensiplerimizin arasındadır.

Yılda en az 1 kere seminerlere ve eğitim programlarına katılan teknisyenlerimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken kendilerini de geliştirmektedir. Bu sayede tamirat işlemlerinizi başarı ile yapmaktadırlar.

Kombinizin yüksek verimle çalışması için başlıca kuralları vardır.En önemli olan da temizlik ve yıllık bakımlardır. Petek temizliğini de ihmal etmemek gerekir. Şebeke suyunun zamanlar korozyon ve paslanma yapması nedeni ile sistemdeki su peteklerinizde rahat dolaşamaz ve dolayısı ile ısı verimi alamazsınız.

Bu da boşa gaz yakmanıza ve paranızı sokağa atmanıza sebep olur. Ortalama olarak her 5 yılda bir yaptıracağınız petek ve tesisat temizliği sayesinde düşük doğal gaz sarfiyatı ile yüksek verim alabilirsiniz. Uzman ekiplerimizin yapacağı ilaçlı temizlik sayesinde hem sistem , hem de kombiniz uzun yıllar sağlıklı çalışır.

Böylelikle zamanından önce kombi ve petek değişikliği yapmaktan kurtulursunuz. Bu da bütcelinde büyük bir rahatlama getirir. Batıkent  İmmergas Servisi randevu biriminden bakım randevusu alarak tüm işlemlerinizi ekonomik ve güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir