Sincan İmmergas Servisi

 

13Sincan merkezli kurulan servisimiz sektörde köklü bir yere sahip olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Vermiş olduğumuz kaliteli servis hizmeti , müsteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve  kurumsal servis anlayışımızla Sincan bölgesinin en kaliteli hizmet veren firması olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Arızalı , su damlatan ,sesli çalişan , veya arıza lambası yanan cihazlarınızın bakım ve onarımı için yılın 365 günü servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mesai saatlerinin dışında da nöbetci servis elemenlarımız görev yaptığı için saat sorunu olmadan bizi arayabilir ve kayıt bırakabilirsiniz.

Özellikle soğuk kış günlerinde kombinizin bozulması size kabus yaşatır. Hiç sorun değil saat kaç olursa olsun servisimizin tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz. Donanaımlı mobil araclarımızla en kısa sürede adresinize intikal edecek olan ekiplerimiz arızanıza kalıcı çözümler sunarak cihazı tekrar keyifle kullanmanızı sağlayacaktır.

Üstelik mobil pos cihazımız sizlere kapıda tamir ücreti ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilmek için merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir